Biedrības nams aicina Lieldienu brīvdienās apmeklēt trušu izstādi

Liepājas Latviešu Biedrības nams aicina dienu pirms Lieldienām, 31. martā no plkst. 11:00 līdz 15:00 liepājniekus un pilsētas viesus apskatīt daudzveidīgo šķirņu trušu un mājputnu izstādi, kā arī ģimenes ar bērniem piedalīties radošajās darbnīcās. Izstāde veidota sadarbībā ar Latvijas sīkdzīvnieku audzētāju biedrību "Trusis un citi".

Dzīvnieku mīļotāji izstādē varēs gan aplūkot, gan samīļot un nofotografēt vairāk kā piecpadsmit dažādu šķirņu un nokrāsu dekoratīvos trušus, kas būs ieradušies no Vidzemes, lai Lieldienās priecētu visus Biedrības nama apmeklētājus.

Garaušu daudzveidību pārstāvēs tādas šķirnes kā Hototi, Burgundas, dažādu krāsu Reksi, lielie Marderi, Liesmainie pundurtruši un citi. Tāpat garaušu kompānijā rosīsies mājputni - apmeklētāji varēs apskatīt dažādu šķirņu vistiņas – Reinzemes, Austrolorpus un citas.

Izstādes laikā veterinārste un trušu audzētāja Dace Kaula sniegs konsultācijas trušu audzēšanā un atbildēs uz interesentu jautājumiem.

Pūkainie izstādes dalībnieki būs sastopami ne tikai būrīšos, bet gaidīs apmeklētājus pie īpašā fotostūra, kur ikvienam būs iespēja iemūžināt neaizmirstamu kopbildi ar kādu no trušu saimes brašuļiem. Ieeja izstādē ir bez maksas.

Izstādes laikā darbosies arī bērnu radošās darbnīcas – zīmēsim, līmēsim, krāsosim un izmantojot dažādus materiālus, darināsim krāšņus Lieldienu rotājumus. Bērni aicināti ņemt līdzi savas Lieldienu olas, kuras uz vietas varēs izrotāt pēc sirds patikas, un kad olas teju gatavas – ikviens aicināts ievingrināties olu ripināšanā.

Paralēli trušu izstādei no plkst. 10:00 līdz 16:00 Rožu laukumā norisināsies ikgadējais mājražotāju un amatnieku Lieldienu tirdziņš. Svētku tirdziņa sortimentā atradīsies gan idejas un risinājumi svētku dāvanām, gan preces praktiskiem ikdienas soļiem.

Aicinām ikvienu apmeklēt trušu izstādi, sajust pavasara noskaņu Lieldienu tirdziņā, iegādāties mājražotāju gardumus, piedalīties radošajās svētku aktivitātēs, lai kopā svinētu Lieldienu atnākšanu.

 

Mēs izmantojam sīkdatnes. Nospiežot “Piekrītu”, jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai jūsu ierīcē.
Uzzināt vairāk Piekrītu