Ar grupu “CREDO” un Jelgavas bigbendu atzīmēs Latvijas dzimšanas dienu

17. novembrī plkst. 20:00 Liepājas Latviešu biedrības nams aicina kopīgi nosvinēt valsts svētkus, apmeklējot Jelgavas bigbenda un leģendārās grupas “CREDO” koncertprogrammu pie galdiņiem „Daudz laimes, Latvija!”. Svētku atmosfēru ar krāšņiem tērpiem un eleganci papildinās sporta deju centra "Lesto" deju priekšnesumi.

Biedrības nams šoreiz balles apmeklētājiem sniedz iespēju atzīmēt Latvijas dzimšanas dienas svinības kopā ar Jelgavas bigbendu mākslinieciskā vadītāja un diriģenta Raita Ašmaņa vadībā. Koncertprogrammā dzirdēsim gan populārākās latviešu komponistu, gan ārzemju klasiskā džeza skaņdarbus, kā arī skaistākās blūza un populārās mūzikas kompozīcijas, kuras jau gadu desmitiem priecē klausītājus.

Vairāk nekā 25 gadu laikā Jelgavas bigbends regulāri uzstājies dažādās Latvijas pilsētās, kā arī devies koncertbraucienos uz Franciju, Vāciju, Somiju, Zviedriju, Spāniju, Itāliju, Čehiju, Meksiku, Brazīliju un Peru. Ne reizi vien iegūtas godalgas džeza konkursos Vācijā un Čehijā gan bigbenda, gan kombo sastāva kategorijās. Bigbends vairākkārt uzstājies arī dažādās televīzijas pārraidēs un populārākajos izklaides šovos.

Vakara turpinājumā svētku balles apmeklētājus sagaida lustīgas dejas kopā ar latviešu estrādes mākslinieku grupu “CREDO”, kurā muzicē Guntis Veits (solists, ģitārists), Aivars Vīksna (solists, basģitārists), Gundars Lintiņš (sitaminstrumentālists) un Guntars Endzelis (solists, ģitārists).

Šo 44 gadu laikā kopš pastāv "Credo", grupa ir aktīvi piedalījusies dažādos konkursos un ieguvusi apbalvojumus (“Mikrofona aptauja”, “Muzikālā Banka”), kā arī veiksmīgi sadarbojusies ar populāriem mūziķiem, piemēram, daudzu dziesmu autors ir maestro Raimonds Pauls. Neskatoties uz grupas sastāva izmaiņām vairāk nekā 40 gadu pastāvēšanas laikā, “Credo” turpina uzstāties Latvijas klubos, saviesīgos vakaros un mūzikas festivālos, priecējot savus klausītājus ar lielisku mūziku.

Par godu valsts svētkiem, grupas līderis Guntis Veits sola izpildīt daudzveidīgu koncertprogramu, kurā būs iekļautas klausītājiem zināmās, laika pārbaudi izturējušās un tik ļoti iemīļotās dziesmas no grupas muzikālo gaitu sākuma, 90. gadiem, kā “Ziņģe par bailēm”,  “Meitene ar kallu ziediem”, “Kad nekas nav palicis tevī”, “Neko nevar skaidri zināt”, “Tur aiz mākoņiem ir saule” un citas dziesmas, kas tapušas samērā nesen un veltītas Latvijas dzimšanas dienai.

Ar skaistiem un gracioziem priekšnesumiem balles apmeklētājus priecēs Liepājas sporta deju centra "Lesto" dejotāji, kuru izpildījumā redzēsim neatkārtojamo Vīnes valsi un temperamentīgās Latīņamerikas dejas.

Lai šis pasākums paliktu atmiņā, balles skaistākos mirkļus varēs iemūžināt īpaši izgatavotajā fotostūrītī.

Aicinām ikvienu liepājnieku un pilsētas viesi patriotiskās un līksmās noskaņās kopīgi sagaidīt Latvijas 100. dzimšanas dienu!

Biļešu iepriekšpārdošana un galdiņu rezervācija Liepājas Latviešu biedrības nama kasē, tālr. 63423829

 

 

Mēs izmantojam sīkdatnes. Nospiežot “Piekrītu”, jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai jūsu ierīcē.
Uzzināt vairāk Piekrītu