Pavasari ieskandinās kopā ar grupu “Galaktika”

9. martā no plkst. 20:00 Liepājas Latviešu biedrības namā viesosies klausītāju iemīļotā grupa “Galaktika” ar koncertprogrammu pie galdiņiem “Iekrāso pavasari!” Vakara gaitā pavasarīgus, mazliet neprātīgus un azartiskus priekšnesumus sniegs “Workout Generation” Liepājas ielu vingrotāji, kas ar savu spēcīgo un pozitīvo enerģijas lādiņu aizraus ne vienu vien skatītāju.

Iekrāsosim pavasari neona gaismu ballītē - vēl vairāk skaņas, vēl vairāk gaismas un vēl vairāk izklaides! Lai izbaudītu pavasara tuvošanos, kad daba mostas un viss apkārt iekrāsojas košā krāsu gammā, Biedrības nams šoreiz balles apmeklētājus sagaidīs vēl līdz šim nebijušā un neierastā gaisotnē ar īpašām un mirgojošām neona gaismām, kas ļaus visiem klātesošajiem tiešā nozīmē uzspīdēt.

 Balles viesi svētku nakti varēs izdejot grupas “Galaktika” muzikālās programmas pavadījumā, kuras daudzpusīgajā repertuārā ir ietvertas gan romantiskas, gan jautras un iedvesmojošas melodijas. Grupa "GALAKTIKA" pirms 16 gadiem bija zināma kā "Laineri", bet nu jau 9 gadus muzikanti dzied, spēlē un iepriecina klausītājus ar savu jauno nosaukumu. Grupas pamatsastāvā darbojas solists Normunds Zušs un Vitolds Gorņevs. “Galaktika” vairākus gadus ieguvusi godalgotas vietas „Latvijas šlāgeraptaujā”. Dažas no grupas populārākajām dziesmām ir „No visas sirds”, „Rāzna”, „Sauc atpakaļ” un citas.

Liepājas ielu vingrotāji Gvido Šalma vadībā, kurš ir trīskārtējs Latvijas čempions ielu vingrošanā spēka kategorijā, apmeklētājus pārsteigs ar iepriekš vēl neredzētiem paraugdemonstrējumiem, izrādot savu ķermeņu fizisko spēku un veiklību. Ielu vingrotāji ir sevi pierādījuši ne tikai ar godalgotām vietām Latvijā, bet arī ārpus tās, kur divi no ielu vingrotājiem ieguvuši 3. vietu Baltijā un 2017. gadā 7. vietu pasaules čempionātā.

Lai šis pasākums paliktu atmiņā, spilgtos pavasara mirkļus varēs iemūžināt īpaši izgatavotajā neona gaismu fotostūrītī.

Biļešu iepriekšpārdošana un galdiņu rezervācija Biedrības nama Info centrā darba dienās no plkst. 9.00 līdz 16.00 vai zvanot pa tālr. 63423829.

 

 

 

Mēs izmantojam sīkdatnes. Nospiežot “Piekrītu”, jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai jūsu ierīcē.
Uzzināt vairāk Piekrītu