Aicinām rezervēt vietas koncetprogrammā pie galdiņiem “Kā rudenīgs lietus”

Aicinām rezervēt vietas koncetprogrammā pie galdiņiem “Kā rudenīgs lietus”

16. oktobrī no plkst. 19:00 Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē apmeklētāji ir aicināti uz 2020. gada rudens sezonas atklāšanas koncertprogrammu pie galdiņiem “Kā rudenīgs lietus”, kurā ar muzikāliem priekšnesumiem uzstāsies grupa “Roja”. Savukārt vakara gaitā Biedrības nama apmeklētājus pirmo reizi pārsteigs līnijdeju grupas “Kompliments” dalībnieces.

Šogad Liepājas Latviešu biedrības namā līdz ar oktobra iestāšanos tiks atklāta arī jaunā rudens sezona, kas ik gadu nozīmē tikai vienu – interesentiem no jauna tiks piedāvāts apmeklēt un piedalīties iemīļotajās koncertprogrammās pie galdiņiem. Šī gada pirmā koncertprogramma ar nosaukumu “Kā rudenīgs lietus” tiks rīkota 16. oktobrī sākot no plkst. 19.00 un tajā muzicēs grupa “Roja”, bet par pārsteigumiem vakarā garumā pirmo reizi rūpēsies līnijdeju grupa “Kompliments” no Aizputes.

Grupa “Roja”, kura savus klausītājus priecē jau vairāk kā 20 gadu garumā, pēc neilga pārtraukuma atgriezīsies Liepājas Latviešu biedrības namā, lai vakara garumā izpildītu klausītājiem iemīļotas un labi pazīstamas melodijas. Grupa tika nodibināta 1998.gadā kā projekts “Roja”. 2000. gadā iznāca grupas otrais albums “Tavs smaids”. 2004. gadā līderis Jānis Kalniņš izveidoja jaunu sastāvu grupai “Roja”, līdz ar to iegūstot jaunu skanējumu. Gadu vēlāk grupa “Roja” izdeva jaunu albumu “Mazliet no vēja”, taču 2010.gadā iznāca jaunais studijas albums “Kamenes deja”. Šobrīd grupā spēlē Jānis Kalniņš, Sanijs Bondars, Jānis Tabūns un Ando Krūklis.

Ar deju priekšnesumiem un sievišķīgu šarmu apmeklētājus sagaidīs līnijdeju grupa “Kompliments” no Aizputes, kuras pirmo reizi uzstāsies Liepājas Latviešu biedrības namā. Deju grupu vada pieredzējusī līnijdeju pedagoģe Daiga Vītola, kura ne tikai kopā ar sevis vadīto līnijdeju grupu piedalījusies sacensībās, bet plūkusi laurus dažāda mēroga konkursos arī individuālajās disciplīnās Latvijā un ārpus tās robežām. Grupas dalībnieces vakara gaitā izpildīs vairākus priekšnesumus, kas vienaldzīgu neatstās nevienu apmeklētāju. Lai šis pasākums paliktu atmiņā, koncertprogrammas skaistākos mirkļus varēs iemūžināt īpaši izgatavotajā fotostūrītī “Lietus deja”.

Biļešu iepriekšpārdošana un galdiņu rezervācija Liepājas Latviešu biedrības nama informācijas centrā vai zvanot pa tālruni 63423829 no otrdienas līdz piektdienai no plkst. 10.00 – 17.00. Vietu skaits ierobežots.