Biedrības namā notiks tikšanās ar mākslinieci Guntu Krastiņu

Biedrības namā notiks tikšanās ar mākslinieci Guntu Krastiņu

No 10. jūlija līdz 7. augustam Liepājas Latviešu biedrības nama Izstāžu galerijā un Foajē ir iespējams aplūkot mākslinieces Guntas Krastiņas personālizstādi “Neola”, kurā redzami pēdējo gadu laikā tapušie abstrakcionisma stilā veidotie darbi, kas vēl nav bijuši redzami nevienā izstādē.
Tikšanās ar izstādes autori – mākslinieci notiks jau šo ceturtdien, 16. jūlijā, plkst. 17.00.

Par izstādē aplūkojamo māksliniece atklāj: “Izstāde ”Neola” tika iecerēta aprīļa mēnesī ar atklāšanu 1. aprīlī. Šis ”joks” neizdevās visiem zināmo apstākļu dēļ, bet zīmīgi, ka ekspozīcijas tēma savu aktualitāti ieguva jaunās krāsās, proti, – šajā laikā daudzi, iespējams, aizdomājās par savu dzīves eksistenciālo sūtību un par mūsu  planētu Zemi kopumā. Par to, cik visi esam vienoti šajā dzīves telpā, kuras nosaukums ir Zeme. Ka  šodien, kad notikumu ātruma dimensijas ir izaugušas līdz gandrīz vai gaismas ātrumam, kad informācija katru sasniedz  jau no pirmmirkļa, lai kurā pasaules punktā  arī atrastos indivīds šajās mūsu kopīgajās mājās, svarīgākā un vienīgā komponente visā ir mūsu mājas – Zeme. Skatītājs, iespējams objektīvi jautātu: “Kāpēc mākslinieka attēlotā zeme ir olas formā?” Pamatots jautājums, bet zinātnieki ne tik sen spējuši noteikt precīzu Zemes formu un tā nebūt nav aplis, bet gan viņas veidols atgādina OLU! Varbūt tāpēc Lieldienās ripina olas – Zemes stundai par godu? Kas zin…. Paliks laikam mūžīgi neatbildēts jautājums, kas bija pirmā – ola vai Zeme?”

Apmeklētāji Liepājas Latviešu biedrības namā tiek gaidīti, ja tiem nav elpceļu infekcijas slimības simptomu (drudzis, klepus, elpas trūkums), kā arī, ja personai nav noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus. Apmeklētāji tiek aicināti ievērot norādes par maksimāli pieļaujamo cilvēku skaitu telpās, atsaukties darbinieku aicinājumiem un ievērot 2 metru distanci no citiem apmeklētājiem, izņemot vienā mājsaimniecībā dzīvojošos.

Izstāde bez maksas Liepājas Latviešu biedrības nama Izstāžu galerijā un Foajē būs apskatāma no 10. jūlija līdz 7. augustam, katru dienu, izņemot svētdienas, no plkst. 10:00-19:00.