Biedrības namā skatāma fotogrāfu grupas “Liepājas pozitīvs” izstāde

Biedrības namā skatāma fotogrāfu grupas “Liepājas pozitīvs” izstāde

7.septembrī  Liepājas Latviešu biedrības namā tika atklāta fotogrāfu grupas ”Liepājas pozitīvs” nu jau ceturtā fotoizstāde ”Bez maskas”. Izstādes atklāšana gandrīz gadu aizkavējusies Covid-19 pandēmijas dēļ, taču nosaukums, lai cik neticami šobrīd neliktos, tika izvēlēts jau tad, kad par masku nēsāšanu ikdienā neviens vēl pat nedomāja.

Izstādē apskatāmi 29 fotogrāfu darbi, kuros tverti cilvēki darbībā, savā profesijā. Bez maskas – tas šoreiz nav sejas aizsegs, lai pasargātu, bet tie ir brīži, kad tiek ļauts sevī ieskatīties arī citiem. Fotogrupā “Liepājas pozitīvs” Jāņa Vecbrāļa vadībā šobrīd darbojas ap 40 dalībnieki. Fotoapvienība pastāv jau sesto gadu, un pirms diviem gadiem veidotā izstāde “Mans” kļuvusi tik populāra, ka darbi joprojām nav atgriezušies pie autoriem, bet turpina ceļot pa Kurzemi – šobrīd izstāde “Mans” apskatāma Zaņā.

Fotogrupas dalībnieku pieredze fotojomā ir ļoti dažāda – citam tā ir nopietna aizraušanās jau daudzu gadu garumā, cits tikko sācis darboties šajā lauciņā, bet visus vieno interese par fotogrāfiju.

Izstāde Liepājas Latviešu biedrības namā būs apskatāma līdz 1.oktobrim bez maksas. Pēc tam tā, visticamāk, arī uzsāks savu ceļojumu pa Liepājas apkārtni.