Annas Dribas debijas albuma prezentācijas koncerts “Es iemīlējos”

08.11.2020
18:00
|
Liepājas Latviešu biedrības nama lielā zāle

8. novembrī plkst. 18.00 Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē ar sava debijas albuma prezentācijas koncertu “Es iemīlējos” viesosies dziedātāja Anna Dribas un Imperial Band.

Piedāvājam jums krāšņu programmu kura ir veltīta Annas Dribas debijas albūma izdošanai! Šovs ir veidots ar dzīvās mūzikas pavadošo sastāvu – “Imperial band”, profesionāliem dejotājiem, dekorācijām, gaismām un krāšņiem tērpiem!
Galvenajās lomās: Apburošā dziedātāja, dejotāja un dziesmu autore Anna Dribas(vokāls), koncerta viesmākslinieks: Latviešu dziedātājs un policists – Nikolajs Puzikovs Riču ģimenes talants – Agris Ričs (akustiskā ģitāra, vokāls)
Pavadošais sastāvs: Andrejs Šmeļovs (bungas), Vladimirs Tuzoff (klavieres, akordeons), Artūrs Kutepovs (elektroģitāra, akustiskā ģitāra)
Pasaules bellydance laureāte un deju studijas “Just dance” vadītāja un horeogrāfe – Julianna Maske-Rožkova un talantīgā dejotāja, horeogrāfe, Miss Elégance uzvārētāja Tunīsijā – Alina Safronova.
Skanēs zelta dziesmas, kuras savu atsaucību jau ieņēma Latvijas Radio un Latvijas Sirdsdziesmas klausītāju sirdīs: ”Es iemīlējos”, “Mīļā mamma”, “Paldies tev draugs”, “Sapņu zeme”, kā arī jaunās kompozīcijas, kuras tika veidotas kopā ar armeņu, meksikāņu un lietuviešu autoriem. Koncerta repertuārā skanēs dziesmas latviešu, krievu un spāņu valodā.
Koncerta organizatori pateicās dizaineriem un šuvējiem par izveidotiem krāšņiem skatuves tērpiem! Šīs šovs neatsās Jūs vienaldzīgus. Uz tikšanos!

Biļetes visās Biļešu paradīzes kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv