Apģērbu otrās iespējas tirdziņš “PAVASARA ANDELE”

01.05.2024
10:00
|
Liepājas Latviešu biedrības nama lielā zāle

1. maijā no pulksten 10.00 līdz 15.00 Liepājas Latviešu biedrības nama lielajā zālē visi aicināti uz “Pavasara Andeli”, lai dotu otro iespēju lietām, kuras pelnījušas dzīvot jaunā veidolā.

Saule un pavasara enerģija vedina atjaunot un papildināt savu garderobi. Aizvien aktuālāka ir tendence un labā griba apiet patērētājkultūras tumšās blaknes, kādas dabai un cilvēkam nodara ātrā mode. Mums katram ir dota iespēja apzināti līdzdarboties ilgtspējīgas modes kultūrā. Dot otro iespēju lietai un apģērbam – tas ir svētīgs process gan dabai, gan cilvēkam. Ja vēlies domāt un pirkt atbildīgi – esi gaidīts “Pavasara Andelē”, kur līdzīgi domājošu tirgotāju piedāvājumā atradīsi apģērbu un aksesuārus sev un ģimenei. Plaši pārstāvēts būs arī bērnu apģērbs. Pasākums apmeklētājiem ir bez maksas.

Vienlaicīgi 1. maijā Rožu laukumā no 9.00 līdz 15.00 norisināsies svētki dārzkopjiem ”Pavasaris ziedos”. Kā katru gadu, arī šajā pavasarī Rožu laukums uzplaukst stādu daudzveidībā un tas ir patiesi gaidīts notikums visiem dārza kultūras cienītājiem.

Uz tikšanos pasākumā!