Balle pāri okeānam

21.04.2023
20:00
|
Liepājas Latviešu biedrības nama lielā zāle

Liepājas Latviešu biedrības nams aicina uz enerģisku sezonas noslēguma koncertprogrammu pie galdiņiem “Balle pāri okeānam”, kurā apmeklētājus ar tematiskām un klausītāju iemīļotām dziesmām priecēs Latvijā augstu novērtētā grupa “Lauku muzikanti”. Savukārt Brazīlijas noskaņu vakara gaitā uzburs un sajūtas raisīs krāšņos tērpos ģērbtās ugunīgās brazīļu dejotājas, satriecošā Vanessas Rufino vadībā. Spēcīgā horeogrāfija mijiedarbībā ar majestātiskajiem kostīmiem piešķir graciozitāti un autentiskumu ikkatram Rio Samba šova priekšnesumam, kurā iesaistīties un pievienoties varēs arī pasākuma apmeklētāji.
Grupa “Lauku muzikanti”, kas jau vairākkārt viesojušies Biedrības namā gatavo īpašu koncertprogrammu, lai šī gada kūtro pavasari klātesošajiem padarītu daudz saulaināku, siltāku, košāku un priecīgāku. 
Jau teju 20 gadus grupas sastāvs ir palicis nemainīgs, arī šoreiz pasākuma apmeklētājus priecēs akordeoniste Inita Āboliņa, ģitārists Artis Dauksts, basģitārists Uģis Zvejnieks, bundzinieks Valters Līcis, kā arī solists un dziesmu autors Normunds Ķietis.
Neiztrūkstoši pasākumā būs arī fotostūrītis, kura košajās krāsās būs jau sajūtama vasaras tuvošanās un tropiskais Brazīlijas šarms.
Nav jādodas uz Brazīliju, lai piedzīvotu tās sniegto pozitīvo un silto enerģiju, esiet klātesoši un baudiet koncertprogrammu pie galdiņiem “Balle pāri okeānam” Liepājas Latviešu biedrības namā 21. aprīlī, kur ar kvalitatīvu mūziku visus izklaidēs grupa “Lauku muzikanti”, bet tropisku vēja brīzi ienesīs spilgtās “Vanessa Rufino – Brazilian event” dejotājas.

Biļešu iepriekšpārdošana un galdiņu rezervācija pieejama Liepājas Latviešu biedrības namā vai zvanot pa tālruni 63423829, “Biļešu paradīze” kasēs un šeit.

Biļetes cena iepriekšpārdošanā 18.00 eiro.

Organizē: SIA “Liepājas Latviešu biedrības nams”