Balle ZVAIGZNES IEMIRDZAS HOLIVUDĀ

16.03.2024
20:00
|
Liepājas Latviešu biedrības nama lielā zāle

16. martā pulksten 20:00 Liepājas Latviešu biedrības nams aicina uz koncertprogrammu pie galdiņiem “Zvaigznes iemirdzas Holivudā”.

Vai esi sapņojusi par cēlu gaitu uz sarkanā paklāja visskaistākajā tērpā? Varbūt esi domājis par jautrību un šampanieša glāzi Holivudas cienīgā ballītē, kur apkārt žilbinoši smaidi un bezrūpīgs prieks? Tieši Tev adresēta Holivudas stila ballīte.

Mirdzošu noskaņu deju ritmos un krāšņos tērpos uzburs šova deju grupa “Fichers” no Rīgas. Spilgts vizuālais baudījums apvienojumā ar muzikālo daļu šlāgergrupas  “Lauku muzikanti” izpildījumā, sagaida katru pasākuma apmeklētāju.

Deju grupa “Fichers” dibināta 2006. gadā. Tās sastāvā ir četras apburošas dejotājas, kas apvieno brīnišķīgu ķermeņa valodu un emocijas.

Šoreiz stāsts būs par Holivudu. Katrs pasākuma viesis varēs iejusties zvaigznes statusā, piedalīties dzirkstošā šovā un gūt pozitīvu enerģiju. Iemēģināt zvaigznes gaitu uz sarkanā paklāja un pozēt savai labākajai fotogrāfijai pie īpaši veidotas foto sienas. Dress code: Holivudas zvaigzne.

Biļešu iepriekšpārdošana un galdiņu rezervācija Liepājas Latviešu biedrības namā, zvanot pa tālruni 63423829, Biļešu Paradīze kasēs un internetā.

Biļešu cena 18,00 EUR.