Bezmaksas lekcija “Modes tendences puķu dobēs”

20.08.2020
13:30 - 15:00
|
Liepājas Latviešu biedrības nama kamerzāle

Vasaras beigas Liepājas Latviešu biedrības namā ik gadu tiek noslēgtas ar gladiolu ziedu izstādi. Arī šogad no 20. – 22. augustam Biedrības namā būs aplūkojama gladiolu ziedu izstādē, kas tiks papildināta arī ar apmeklētāju iemīļotajām, informatīvi izglītojošu bezmaksas lekciju.

Šīs izstādes ietvaros 20. augustā plkst. 13.30 apmeklētājiem būs iespēja piedalīties Latvijas Universitātes botāniskā dārza bioloģes un lektores Marianas Smonas lekcijā “Modes tendences puķu dobēs”. Lekcijā viņa stāstīs par pļavas tipa dobēm, kādiem dārziem tās ir piemērotas, bet kādiem nē. Akcents tiks likts arī uz dažādiem modes augiem, piemērām, peonijām, jo nav noslēpums, ka šie ziedi daudzos dārzos iemantojuši arvien lielāku popularitāti pēdējo gadu laikā. Kā modes augus pareizāk izmantot savā dārzā un kādu ietekmi tie atstāj. Uzzināsiet kā sasniegt harmoniju savā dārzā un veidot kompozīciju, kā arī uzdot sev interesējošos jautājumus.

Lektore Mariana Smona ir pasniedzēja ar lielu, vairāk nekā 15 gadu, lektora pieredzi. Lasījusi lekcijas Rīgas Starptautiskajā mācību centrā, studijā “Dekor” un Sieviešu Izglītības Centrā. Arī 28 gadu darba pieredze Latvijas Universitātes botāniskajā dārzā, strādājot sākumā tropu mājā un pēc tam zinātniski-pētnieciskajā darbā, palīdzējusi gan praktiskajā darbā, ierīkojot dārzus, gan lekciju sagatavošanā.

Ieeja lekcijā bez maksas.