Izstādes “NESA-PRASTAIS” atklāšana

03.02.2024
14:00
|
Liepājas Latviešu biedrības nama Izstāžu galerija

Liepājas Latviešu biedrības nama izstāžu galerijā no 3. līdz 29. februārim būs skatāma jaunās mākslinieces Lības Ģertrūdes Tapiņas gleznu izstāde “NESA-PRASTAIS”. Interesenti aicināti apmeklēt izstādes atklāšanas pasākumu sestdien, 3. februārī pulksten 14.00.

Liepājas Latviešu biedrības nama galerija ir atvērta telpa jauno mākslinieku debijai. Pirmā izstāde katra mākslinieka dzīvē ir īpašs notikums. Ar izstādes apmeklētājiem savos atklājumos un redzējumā gatava dalīties jauna māksliniece no Rīgas Lība Ģertrūde Tapiņa.

Vārdu savienojums “NESA-PRASTAIS” Lības darbos ienāk jau otro reizi. Ar šādu nosaukumu tapusi apģērbu kolekcija, iegūstot Apģērba un modes dizainera kvalifikāciju. Savukārt gleznu sērija, kas turpina nesaprastā tēmu, ieturēta melnbaltā krāsu dalījumā un veidota autortehnikā.

“Izprotot sevi, pieņemot atšķirīgo, savādāko, iespējams ieraudzīt parastas lietas neparastā gaismā“, par izstādi saka Lība Ģertrūde Tapiņa. Gleznu autore aicina domāt par sabiedrībā neizprasto un bieži nepieņemto. Augusi un skolojusies Rīgā. Mācījusies O. Kalpaka Rīgas tautas daiļamatu pamatskolā. 2018. gadā absolvējusi Tekstilmākslas un apģērbu dizaina nodaļu Rīgas Mākslas un mediju tehnikumā. Šobrīd studē Latvijas Universitātē.

Izstāde skatāma bez maksas katru dienu no 10.00 – 19.00 Liepājas Latviešu biedrības nama galerijā.