Koncertdārza “Pūt, vējiņi!” 1. sezonas mirkļu foto izstāde “Tikai tā!”

01.05 - 14.06.2023
10:00 - 19:00
|
Liepājas Latviešu biedrības nama Izstāžu galerija

No 1. maija līdz 14. jūnijam Liepājas Latviešu biedrības nama izstāžu galerijā ir apskatāma atjaunotā koncertdārza “Pūt, vējiņi!” pirmās sezonas mirkļu foto izstāde “Tikai tā!”. Izstādes atklāšana visiem interesentiem notiks 9. maijā plkst.16.00

Izstāde “Tikai tā!” veidota ar mērķi atskatīties un uz brīdi vēlreiz pakavēties tajos gandarījuma brīžos, ko, pēc ilgi gaidītajiem un vērienīgajiem atjaunošanas un plānošanas darbiem, sniegusi muzikāli daudzveidīgā un bagātīgā koncertdārza pirmā darbības sezona. “Aizvadītais, 2022. gads bija ļoti intensīvs, darbīgs un, protams, arī gandarījumu sniedzošs gads,” atzīst SIA “Liepājas latviešu biedrības nama” valdes locekle Vita Hartmane, piebilstot, ka tik  aktīvu, apjomīgu un darbietilpīgu periodu, kas prasa ne vien intensīvu un niansētu plānošanu, bet arī augstu stresa un emocionālo noturību savā darba mūžā nav piedzīvojusi. “Taču tas viss ir bijis tā vērts, jo pirmajā sezonā pēc rekonstrukcijas koncertdārzs “Pūt, vējiņi!” uzņēmis teju 24 tūkstošus apmeklētāju, piedzīvojot 7 pilnībā izpārdotus lielkoncertus, no jauna atgriežot klausītāju mīlestību leģendārajai kultūrvietai, kas tur valdījusi kopš tās pirmsākumiem, vēlreiz apliecinot, ka koncertdārzs “Pūt, vējiņi!” ir iecienīts kultūras un izklaides tūrisma  galamērķis Liepājā,” ar gandarījumu saka V.Hartmane.

Izstādē apskatāmi foto mākslinieku Aigara Hibnera, Valtera Pelna, Edgara Poheviča, Ritvara Sproģa, Kārļa Volkovska, Jāņa Vecbrāļa un Egona Zīverta autordarbi, kas pārsvarā fiksēti pagājušā gada vasaras sezonā jaunatklātajā koncertdārzā “Pūt, vējiņi!”, ļaujot ielūkoties gan kultūras notikumu aizkulisēs, gan norisēs.

Izstāde interesentiem ir  pieejama bez maksas, pateicoties Liepājas valstpilsētas pašvaldības finansiālajam atbalstam, un to būs iespējams aplūkot līdz 14. jūnijam.