Koncertprogramma pie galdiņiem “Kā rudenīgs lietus”

16.10.2020
19:00 - 00:00
|
Liepājas Latviešu biedrības nama lielā zāle

16. oktobrī no plkst. 19:00 Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē apmeklētāji ir aicināti uz 2020. gada rudens sezonas atklāšanas koncertprogrammu pie galdiņiem “Kā rudenīgs lietus”, kurā ar muzikāliem priekšnesumiem uzstāsies grupa “Roja”. Savukārt vakara gaitā Biedrības nama apmeklētājus pārsteigs Valmieras teātra dziedošo aktieru apvienība “Žerāri”. 

Šogad Liepājas Latviešu biedrības namā līdz ar oktobra iestāšanos tiks atklāta arī jaunā rudens sezona, kas ik gadu nozīmē tikai vienu – interesentiem no jauna tiks piedāvāts apmeklēt un piedalīties iemīļotajās koncertprogrammās pie galdiņiem. Šī gada pirmā koncertprogramma ar nosaukumu “Kā rudenīgs lietus” tiks rīkota 16. oktobrī sākot no plkst. 19.00 un tajā muzicēs grupa “Roja”, bet par pārsteigumiem vakarā garumā rūpēsies dziedošo aktieru apvienība “Žerāri” no Valmieras teātra.

Grupa “Roja”, kura savus klausītājus priecē jau vairāk kā 20 gadu garumā, pēc neilga pārtraukuma atgriezīsies Liepājas Latviešu biedrības namā, lai vakara garumā izpildītu klausītājiem iemīļotas un labi pazīstamas melodijas. Grupa tika nodibināta 1998.gadā kā projekts “Roja”. 2000. gadā iznāca grupas otrais albums “Tavs smaids”. 2004. gadā līderis Jānis Kalniņš izveidoja jaunu sastāvu grupai “Roja”, līdz ar to iegūstot jaunu skanējumu. Gadu vēlāk grupa “Roja” izdeva jaunu albumu “Mazliet no vēja”, taču 2010.gadā iznāca jaunais studijas albums “Kamenes deja”. Šobrīd grupā spēlē Jānis Kalniņš, Sanijs Bondars, Jānis Tabūns un Ando Krūklis.

Grupa “Žerāri”, kas priecēs skatītājus arī Biedrības namā, jau no 2005. gada gūst nedalītu skatītāju atsaucību visā Latvijā, uzstājoties gan skatītāju tūkstošiem estrādēs, gan uz kuģa, gan pilīs un pat dzimšanas dienu ballītēs. Dziesmu virknes pamatā ir populāras latviešu un aizrobežu melodijas,kompilācijā ar jautriem stāstiem, kurioziem atgadījumiem un anekdotiskiem notikumiem. “Žerāri” grupas sastāvu veido trīs aktieri: Imants Strads (balss), Ģirts Rāviņš (balss) un Emīls Zilberts (balss, taustiņi). Lai šis pasākums paliktu atmiņā, koncertprogrammas skaistākos mirkļus varēs iemūžināt īpaši izgatavotajā fotostūrītī “Lietus deja”.

Biļešu iepriekšpārdošana un galdiņu rezervācija Liepājas Latviešu biedrības nama informācijas centrā vai zvanot pa tālruni 63423829 no otrdienas līdz piektdienai no plkst. 10.00 – 17.00. Vietu skaits ierobežots.