Koncertprogramma pie galdiņiem “Rudens balle Spānijas ritmos”

14.10.2023
20:00
|
Liepājas Latviešu biedrības nama lielā zāle

14. oktobrī pulksten 20.00 Liepājas Latviešu biedrības nams aicina uz koncertprogrammu pie galdiņiem “Rudens balle Spānijas ritmos” ar grupu “Apvedceļš” un flamenko deju grupu “Sol Flamenco”

Saulainais rudens vedina doties uz košu un karstasinīgiem ritmiem bagātu zemi – Spāniju. Baudīt skaistus tērpus, flamenko soli un mūziku aicina Liepājas Latviešu biedrības nams, turpinot tradīciju – doties ceļojumā uz kādu no bagātas kultūras zemēm.

Autentisku flamenko sajūtu uzburs Rīgas deju grupa “Sol Flamenco”, kas savu dejas soli regulāri spodrina atzītu Spānijas flamenko deju pasniedzēju un vadītājas Ilvijas Saulītes vadībā.

Flamenko ir mūzikas un deju žanrs, kura aizsākumi meklējami Andalūzijā jau tālajā 18. gadsimtā. Apjūsmotais un mīlētais Spānijas kultūras dārgums veidojies vietējo čigānu ietekmē. 2010. gadā UNESCO  ir iekļāvis flamenko cilvēces mutvārdu un nemateriālā kultūras mantojuma meistardarbu sarakstā.

Par koncertprogrammas muzikālo daļu visa vakara garumā rūpēsies populārā latviešu šlāgergrupa “Apvedceļš”. Spānijas ceļojuma tēmai pieskaņoti pasākuma apmeklētāju tērpi būs īpaši gaidīti! 

Biļešu iepriekšpārdošana un galdiņu rezervācija pieejama Liepājas Latviešu biedrības namā, zvanot pa tālruni 63423829, un Biļešu paradīzes kasēs visā Latvijā