Koncertprogramma “Reiz Kurzemes krastā”

24.03.2024
16:00
|
Liepājas Latviešu biedrības nama lielā zāle

Liepājas Latviešu biedrības namā 24. martā pulksten 16:00 izskanēs koncertprogramma “Reiz Kurzemes krastā”

Artis Šimpermanis un Māris Blāze ar koncertprogrammu “Reiz Kurzemes krastā” dodas pie klausītājiem, lai prezentētu savus jaunos solo albumus! Tieši tā – katram savs solo albums!

Koncertprogramma būs īpaši skanīga ar lielisku pavadošo grupu: Roberts Rasa (bass), Anrijs Grinbergs (sitamie instrumenti), Uldis Beitiņš (ģitāra) un Julian (taustiņi).

Māris Blāze – mūzikā aktīvi darbojas jau kopš 2006. gada, dibinot grupu “Jūrkant’”. Sarakstītas aptuveni 70 dziesmas, izdoti 3 albumi “Jūrkant’” ietvaros un 1 albums kopā ar Jāni Krūmiņu. Piedalījies Latvijas Šlāgeraptaujā, Latvijas Sirdsdziesma aptaujās ar dziesmām – “Zini,ka vienmēr”, “Laika nav”, “Meitene mana”, “Mīlas upe” u.c. Pašlaik muzicē viens un, projekta ietvaros, ar draugiem – Arti Šimpermani, Jāni Krūmiņu un Jāni Kalniņu.

Artis Šimpermanis – mūziķis, dziesmu autors un izpildītājs, grupas “Rumbas Kvartets” solists un akordeonists, vairākkārtējs Latvijas Sirdsdziesma laureāts, kurš pēdējos gados klausītāju sirdis iekarojis kā solo mākslinieks. Viņa radītās dziesmas “Viegli sniegi snigs”, “Strēlnieka vēstule meitenei” un citas, jau iemīļotas klausītāju vidū, arī izskanēs šajā koncertprogrammā.

Biļetes pieejamas Biļešu Paradīzes kasēs un internetā.