Lieldienu pasākums visai ģimenei “Jampadracis Truša migā”

16.04.2022
11:00 - 15:00
|
Liepājas Latviešu biedrības nama lielā zāle

Šo sestdien, 16.aprīlī, no plkst. 11.00 līdz 15.00 visi tiks mīļi gaidīti Liepājas Latviešu biedrības namā, kur norisināsies Lieldienu pasākums visai ģimenei – “Jampadracis Truša migā”. Šeit varēs aplūkot tik ļoti ilgoto šķirnes trušu izstādi, kā arī piedalīties radošajās darbnīcās un nofotografēties īpaši iekārtotā fotostūrītī kopā ar pašu Lieldienu Trusi.  

Ieeja pasākumā ir bez maksas.

Jau par tradīciju kļuvušais Lieldienu pasākums Liepājas Latviešu biedrības namā, kā ierasts, apmeklētājus priecēs ar sīkdzīvnieku izstādi. Šogad Biedrības nama Lielajā zālē būs skatāma 26 šķirņu trušu izstāde, kas veidota sadarbībā ar biedrību “Latvijas Šķirnes trušu audzētāju asociācija”. Savukārt foajē un galerijā uz radošajām darbnīcām visus interesentus gaidīs un aktīvi līdzdarboties aicinās Mākslas Pasāžas “RADI” pārstāvji, palīdzot ikkatram īstenot savas mākslinieciskās dotības. Te mazajiem māksliniekiem būs iespēja pagatavot Lieldienu dekoru no vienkāršas kartona olu kastes, kā arī izveidot savu personalizēto 3D zaķa masku.

Lai rosinātu jauno paaudzi “domāt zaļi” un uzskatāmi parādītu otrreizēju materiāla izmantošanas iespēju, pasākuma organizatori aicina bērnus ņemt līdzi pašiem savu kartona olu kasti.

Savukārt, lai pasākumā gūtās pozitīvās emocijas nofiksētu skaistos fotomirkļos – ik katram būs iespēja nofotografēties īpaši iekārtotā fotostūrī, kurā pats Lieldienu Trusis aicinās kā lielus, tā mazus pasākuma apmeklētājus kopā iemūžināt jaukās sajūtās kādā brīnišķā fotogrāfijā. Līdz ar to pasākuma organizatori aicina ikvienu dalībnieku ar īpašajiem fotomirkļiem dalīties arī savos sociālo tīklu kontos, pievienojot mirkļbirku jeb heštagu – #JampadracisMigā.

Pasākumu atbalsta Liepājas valstpilsētas pašvaldība.

Informējam arī, ka pasākuma dienā tepat, Rožu laukumā, no plkst. 10.00 līdz 17.00 notiks mājražotāju un amatnieku Lieldienu tirdziņš, kuru organizē biedrība “ETNO Liepāja”.

Sagaidīsim Lieldienas visi kopā un pastāstīsim par to arī citiem, lietojot tēmturi #JampadracisMigā!