Liepājas Tautas teātra koncertuzvedums “Kā kutēja dvēsele”

26.03.2022
17:00 - 17:50
|
Liepājas Latviešu biedrības nama lielā zāle

Šo sestdien, 26. martā, plkst. 17.00 Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra Tautas teātris aicina uz koncertuzvedumu “Kā kutēja dvēsele”.

Teātra dienas priekšvakarā Liepājas Tautas teātra kolektīvs piedāvā dzīvi apliecinošu koncertuzvedumu, kura pamatā ir leģendārā liepājnieka Olafa Gūtmaņa tautas dziesmu motīvos sakņotā dzeja. Skatītāji aicināti brīvā un nepiespiestā gaisotnē izbaudīt romantisko un lirisko dzejas skanējumu, līdzdziedāt un līdzspēlēt, kā arī novērtēt Tautas teātra aktieru sniegumu pēc vairāk nekā pusotra gada publiskās uzstāšanās pārtraukuma.

Koncertuzveduma režisore Ināra Kalnarāja atklāj: “Esam noilgojušies pēc skatuves un skatītājiem. Tāpēc šie būs Teātra svētki vistiešākajā nozīmē.” Teātra spēlēšanas noskaņās ievadīs humoristiska ieskatīšanās izrādes tapšanas aizkulisēs un stāstījums par O.Gūtmaņa – teātra un mūzikas mīļotāja – radošuma avotiem. Tautas dziesmu melodijām mijoties ar O.Gūtmaņa dzejoļu rindām, aktieri gan apcerēs, gan pasmaidīs par mūžam nemainīgo cilvēka dabu: “Lai arī kas notiktu, dzīva ir tieksme mīlēt, saņemt mīlestību un dalīties labestībā,” pārliecināta režisore.

Biļetes var iegādāties SIA “Biļešu paradīze” tirdzniecības vietās un interneta vietnē www.bilesuparadize.lv. Biļetes cena 3 eiro. 

*Informējam, ka pasākuma apmeklētājiem būs jāuzrāda derīgs Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts un jālieto medicīniskās sejas maskas vai FFP-2 respiratori.