Maģisko burbuļu triku izrāde bērniem

10.10.2021
16:00 - 17:30
|
Liepājas Latviešu biedrības nama lielā zāle

10. oktobrī, plkst. 16.00 un plkst. 18:30 Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zēlē viesosies maģisko burbuļu triku izrāde bērniem, kas apmeklētājiem piedāvās burbuļu iluzionistu, neona istabu, dūmu specefektus, burbuļu trikus, animatorus, vakara vadītāju ar rotaļām un diskotēku noslēgumā!

Beidzot arī Latvijā vēl neredzētā šovā vērosim pasaules klases burbuļu trikus, iluzionista Robert Valdman izpildījumā, kurš priecējis apmeklētājus visā pasaulē. Pasākumā skatītāji varēs nofotografēties īpašā neona foto darbnīcā, kura tiks aprīkota ar speciālājām UV gaismām, lai bildes būtu īpaši košas un jautras. Gaismas un dūmu specefekti padarīs izrādi aizraujošu gan lieliem, gan maziem. Izrādes noslēgumā ballīte balonos.

Katrai bērnu biļetei DĀVANIŅA – komplekts ar profesionālu burbuļu rīku un šķidruma koncentrātu 2,5 litriem burbuļu. Dāvaniņa skaistā dāvanas iepakojumā. Uzreiz pēc izrādes varēsiet pilnveidot burbuļu veidošanas mākslu arī mājās un pārsteigt kaimiņus ar neredzētiem burbuļu priekiem. Uz vietas būs pieejams burbuļu veikaliņš, kurā varēs iegādāties citus burbuļu rīkus lielo burbuļu priekiem no www.ziepjuburbuli.lv.

Izrādes ilgums – viena stunda un trīsdesmit minūtes.
____________________
Biļetes nopērkamas visās Biļešu Paradīzes kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv

Biļetes cena bērniem 11-15 eiro (komplektā burbuļu DĀVANIŅA 15 eur vērtībā ). Vecākiem vai pavadoņiem  6-10 euro. Biļešu skaits ierobežotā daudzumā!

Bērni līdz 1 gadam (ieskaitot) vecāku uzraudzībā, neaizņemot papildu vietu – tiek ielaisti bezmaksas. Vecākam jāpērk biļete.