Mākslinieces Veronikas Skvorcovas izstāde “Mijiedarbība”

09.10 - 05.11.2020
10:00 - 19:00
|
Liepājas Latviešu biedrības nama Izstāžu galerija

No 9. oktobra līdz 5. novembrim Liepājas Latviešu biedrības nama Izstāžu galerijā būs apskatāma mākslinieces Veronikas Skvorcovas gleznu izstāde “Mijiedarbība”. Izstādes atklāšana 9. oktobrī plkst. 17.00. 

Mākslinieces dzīves ceļa sākums ir 1969.gada 18. oktobrī skaistajā un gleznainajā Cīravā. Dzērves astoņgadīgā skola- bija viņas pirmā skola, pēc tam macījusies Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolā. Studējusi Liepājas Pedagoģijas akadēmijā, kur ieguvusi bakalaura grādu mākslā. Izstādēs piedalās kopš 2002.gada, kā arī ir piedalījusies starptautiskos makslas plenēros. Līdz šim rīkojusi sekojošas personālizstādes – “Elēģija par zaļo zāli”, “Atklāsme”. Kopizstādes – “Pieskārieni”, “Satikšanās”. Kā arī ilustrējusi dzejnieces G.Bokas dzejas krājumu “Pasaule šorīt paklupusi”.

Veronika Skvorcova stāsta: “Mani radošie darbi top izmantojot dažādas tehnikas – grafika, pastelis, eļļas glezniecība, akrila  glezniecība.Mana pasaules uztvere ir veidojusies mijiedarbībā ar dabu, tā atspoguļojas manos darbos. Jebkuram māksliniekam radošās izpausmes ir process, kur notiek vizuālā redzējuma vai jūtu attēlošana, kas sniedz skatītajam iespēju piedzīvot iztēles ceļojumus. Tie var būt rosinoši pārdomām un rīcibām, tā veidojot bezgalīgo mijiedarbību.”

Izstāde Liepājas Latviešu biedrības nama Izstāžu galerijā apskatāma no 9. oktobra līdz 5. novembrim bez maksas.