PĀRCELTS! Multimediāls priekšnesums uz Biedrības nama ēkas fasādes

11.11 - 14.11.2020
19:00 - 22:00

Jaunākā informācija par pārcelto pasākumu drīzumā tiks publicēta! 

No 11. līdz 14. novembrim katru vakaru no plkst. 19.00 – 22.00 uz ēkas fasādes interesentiem būs apskatāms multimediāls priekšnesums “Liepājas Latviešu biedrības nama gaismas stāsts”. Priekšnesums veidots par godu Liepājas Latviešu biedrības nama 85 gadu jubilejai un tajā tiks demonstrēti video fragmenti un fotogrāfijas, kuru pamatā ir vēstījums par vienotības un solidaritātes veidošanu sabiedrībā.

Video projekcijas pavadīs mūziķa Emīla Dreiblata ierunāts stāsts par Biedrības nama tapšanu un darbību 85 gadu laikā. Videomākslinieku Ritvara Sproģa un Jāņa Jankevica video stāsts būs cilpveida video rullītis, kurš 7 minūšu garumā izstāstīs stāstu un tad atkārtos to. Novembrī, kad pilsēta ir iegrimusi tumsā, “Liepājas Latviešu Biedrības nama stāsts” atdzīvinās Liepājas sirdi, Rožu laukumu, radot fiksētus tēlus un piešķirot personiskās līdzdalības papildu dimensiju. Neskatoties uz distancēšanās ierobežojumiem projekcijas būs pieejamas plašam apmeklētāju lokam, jo tās būs vērojamas dažādos laikos un neveicinās pulcēšanos vienlaikus lielām cilvēku grupām.

Multimediālais priekšnesums būs apskatāms  bez maksas uz Biedrības nama ēkas fasādi no 11. novembra līdz 14. novembrim, katru vakaru no plkst. 19:00 līdz 22:00.