Rožu ziedu izstāde

08.07 - 10.07.2022
12:00
|
Foajē

No 8. līdz 10. jūlijam Liepājas Latviešu biedrības nama foajē valdīs ziedu karalienes – rozes. To skaistumu, aromātu un daudzveidību aicināts novērtēt un izbaudīt ikkatrs. Rožu ziedu izstādē ar saviem lolojumiem tradicionāli piedalīsies Latvijā zināmi rožu audzētāji un kolekcionāri. Apmeklētāji aicināti arī aktīvi iesaistīties, jo tieši viņi būs tie, kuri, balsojot un izsakot savu vērtējumu, noteiks, kura roze šogad iegūs titulu “Rožu karaliene 2022”.

Izstādes atklāšana notiks 8. jūlijā pulksten 12.00 Liepājas Latviešu biedrības nama foajē.

Savukārt Liepājas Latviešu biedrības nama kamerzālē 8. jūlijā no pulksten 12.00 līdz 15.00 interesenti aicināti uz bezmaksas lekciju “Graudzāles un ziemcietes”, ko vadīs “VIP Dārzs” saimniece un agronome Iveta Ozola.

Šogad rožu ziedu izstādes ietvaros no 8. –  10. jūlijam Liepājas Latviešu biedrības namā būs skatāmi arī Tautas Lietišķās mākslas studijas “Durbe” rokdarbi ar rožu motīviem un keramiķes Zaigas Reimanes porcelāna rozes.

Izstāde interesentiem pieejama bez maksas, pateicoties Liepājas valstpilsētas pašvaldības finansiālajam atbalstam, un to būs iespējams aplūkot katru dienu no pulksten 10.00 līdz 19.00.