Sarīkojums visai ģimenei “Zaķim šodien Liela diena”

30.03.2024
11:00 - 15:00
|
Foajē, Lielā zāle

Liepājas Latviešu biedrības nams aicina uz sirsnīgu sarīkojumu visai ģimenei “Zaķim šodien Liela diena”.

30. martā no 11:00 līdz 15:00 Liepājas Latviešu biedrības nama lielajā zālē ģimenes aicinātas bez maksas apmeklēt Lieldienu pasākumu un aplūkot sīkdzīvnieku izstādi.

Katru pasākuma viesi gaidīs īsts Lieldienu zaķis, kurš labprāt pozēs mīļai fotogrāfijai pie īpaši veidotas svētku foto sienas. Zaķa uzraudzībā notiks spraigas krāsainu olu ripināšanas sacensības ar gardām balvām.

Īpaši gaidīts notikums ir mazo dzīvnieku izstāde. Kā lieliem, tā maziem apmeklētājiem acis iemirdzas, redzot rotaļīgos kazlēnus un pūkainos trusīšus, bez kuriem nav iedomājami krāsainie pavasara svētki. Šogad sīkdzīvnieku izstādē redzēsim saimniecības “Lejaskroķi” lolotos pūkaiņus, ko audzējuši saimnieki Maija un Toms Zilberti. Viņu saimniecībā, kas atrodas skaistajā Abavas senlejā, ikdienu aprūpēti tiek ap 400 dažādu šķirņu truši, arī kazlēni un mājputni.

Svētku laiks jāpavada ar atbilstošām dekorācijām. Par to veidošanu biedrības nama galerijā gādās “LaLu” radošās darbnīcas bērniem. Ar pašu rokām veidotu dekoru varēs izgatavot katrs, kurš apmeklēs vairākas tematiskās darbnīcas. Radošā atmosfērā ģimenes un draugi aicināti pavadīt dienu kopā, gatavojoties Lieldienām.

Pasākumu rīko Liepājas Latviešu biedrības nams ar Liepājas valstspilsētas pašvaldības finansiālo atbalstu. Ieeja pasākuma ir bez maksas.

 

Informējam, ka pasākuma laikā tiks veikta sarīkojuma “Zaķim šodien Liela diena!” fotografēšana un filmēšana, sagatavotie materiāli tiks izvietoti Liepājas Latviešu biedrības nama mājaslapā – www.biedribasnams.lv, sociālo tīklu kontos un izmantoti kā publicitātes materiāli.

 

Visiem svētku apmeklētājiem būs iespēja iegādāties gardas, veselīgas, skaistas un unikālas lietas mājražotāju un amatnieku Lieldienu tirdziņā. Tirdziņš notiks Rožu laukumā 29. martā no pulksten 10:00 līdz 15:00 un 30.martā no pulksten 10:00 līdz 16:00.