Saulainā pavasara balle Itālijā

19.04.2024
20:00
|
Liepājas Latviešu biedrības nama lielā zāle

19. aprīlī pulksten 20:00 Liepājas Latviešu biedrības nams aicina uz saules un vitalitātes pārpilnu koncertprogrammu pie galdiņiem “Saulainā pavasara balle Itālijā” ar temperamentīgo dziedātāju un pasākuma vadītāju Roberto Meloni un jauneklīgo grupu “Zelta kniede”.

Tā, kā prot svinēt itāļi, neprot neviens! Saldo un nepiespiesto dzīves svinēšanas mākslu mācīsimies īsta itāļa Roberto Agostino Meloni vadībā. Pāri malām līstošo dzīvesprieku un vieglumu izbaudīsim kopīgās dziesmās, dejās un priekā par jauna pavasara atnākšanu.

Sardīnijā dzimušo un Latvijā dzīvojošo Roberto varam droši saukt ne vien par Itālijas dēlu, bet arī par mūsējo. Vakaru iesākot, Roberto viesus iepriecinās ar skanīgajām itāļu balādēm dzimtajā valodā. Itālijas salas sauli, jūras maigo vēju un citronu ziedu smaržu varēsim sajust dziesmās un mūzikā.

Par vieglu dejas soli vakara garumā gādās dzirkstošas jaunības enerģijas bagātā grupa “Zelta kniede”. Grupas pirmais albums ar iedvesmojošo nosaukumu “Esmu laimīgs” iznācis 2019. gadā un spējis ar laimes hormonu aplipināt plašu klausītāju un grupas sekotāju loku visā Latvijā. Grupas “Zelta kniede” sastāvā muzicē Silvestrs Lorencs (balss, basģitāra), Helvijs Kārkliņš (balss, akustiskā ģitāra), Edgars Roļskijs (elektriskā ģitāra), Roberts Gromovs (stīlģitāra) un Madara Zeltiņa (sitaminstrumenti). Vakara garumā skanēs grupas oriģināldziesmas,  pasaules estrādes klasikas kaverversijas un populārākie kantrī un šlāgermūzikas hiti.

Balles apmeklētāji aicināti piedalīties konkursā, kura uzvarētājs vai uzvarētāja saņems vērtīgu balvu no tūrisma aģentūras “Ap Sauli”.

Pozējot pie īpaši veidotas foto sienas, saulainas bildes siltām atmiņām garantētas.

 

Biļešu iepriekšpārdošana un galdiņu rezervācija pieejama Liepājas Latviešu biedrības namā, zvanot pa tālruni 63423829, Biļešu paradīzes kasēs visā Latvijā un internetā. Biļetes cena 18,00 EUR.