Sezonas atklāšanas koncertprogramma pie galdiņiem “Samba Brazīlijā”

08.10.2021
20:00
|
Liepājas Latviešu biedrības nama lielā zāle

8. oktobrī plkst. 20:00 Liepājas Latviešu biedrības nams ielūdz uz sezonas atklāšanas pasākumu koncertprogrammu pie galdiņiem “Samba Brazīlijā”, kurā Brazīlijas ritmos atvadīsies no karstās vasaras. Koncertprogrammā piedalīsies dejotāju iemīļotā grupa “Galaktika” un Brazīlijas atmosfēru namā ienesīs deju pāris karstos latīņu ritmos.

Šogad Liepājas Latviešu biedrības nams apmeklētājiem piedāvā apceļot apkārt pasaulei tepat Liepājā. Katra koncertprogramma tiks rīkota kādas konkrētas valsts tematikā, sniedzot liepājniekiem iespēju droši un radoši iepazīt dažādas pasaules zemes. Sezonas atklāšanas pasākumā aicinām baudīt karstos ritmos Brazīlijā, tādējādi simboliski atvadoties no saulainās vasaras. Brazīlijas ritmu un deju noskaņu pasākumā radīs azartiskie dejotāji Egija Skujiņa un Ēriks Veits, aizvedot viesus caur karstām latīņu dejām uz krāšņo Rio karnevālu. Turpinājumā viesi varēs izdejoties kopā ar grupu “Galaktika”, kas izpildīs klausītājiem labi atpazīstamas dziesmas.

Iemīļotās grupas “Galaktika” daudzpusīgajā repertuārā ir ietvertas gan romantiskas, gan jautras un iedvesmojošas melodijas. Grupas līderis Normunds Zušs ir mūzikas skolotājs, strādājis vairākās vispārizglītojošajās skolās, vadījis vairākus korus. Pirmo balli ar akordeonu viņš nospēlējis jau deviņu gadu vecumā. Plašāka auditorija Normundu Zušu iepazina TV3 šovā “Koru kari 3”, kur viņš piedalījās ar Rēzeknes Zaļo pakalnu kori. Otrs grupas dalībnieks ir Vitolds Gorņevs, kurš vienlaikus ir gan grupas taustiņinstrumentālists, gan arī uzņēmies grupas menedžera funkcijas. Šo gadu laikā grupa “Galaktika” savus klausītājus ir priecējusi gan visā Latvijā, gan tālu aiz tās robežām, ir būts uz ļoti daudzām skatuvēm – sākot no maza krodziņa līdz pat Arēnai Rīga. Arī sastāvi ir mainījušies, bet kodols – Normunds un Vitolds – saglabājies jau no pirmsākumiem.

Papildus mūziķu izpildītajām dziesmām vakara gaitā noskaņu ar azartiskiem deju priekšnesumiem palīdzēs uzburt salsas dejotāji Egija Skujiņa un Ēriks Veits. Kā saka pati Egija – deja, tā ir neatņemama kultūras sastāvdaļa. Jau senās civilizācijas deju izmantoja kā rituālu, lai godinātu savus dievus, tā tas gadu tūkstošiem ir attīstījies un līdz mūsdienām izveidojušies neskaitāmi deju stili. Brazīliešu samba ir viena no kaislīgākajām un ugunīgākajām dejām. Sambai ir daudz dažādu versiju, un visas veicina brīnišķīgu karnevāla atmosfēru. Egija un Ēriks ir ļoti kaislīgi, ugunīgi un šarmanti latinos dejotāji, kas vienaldzīgu neatstās nevienu. Deju pāris piedāvās sagatavotu priekšnesumu, lai uz īsu brīdi ikviens viesis pārceltos uz eksotisko Latīņamerikas deju pasauli.

Lai šis pasākums paliktu atmiņā, skaistākos mirkļus būs iespējams iemūžināt īpaši izgatavotajā, tematiskajā fotostūrī, kurā pasākuma apmeklētāji varēs izbaudīt un iemūžināt vakaru Brazīlijā.

Biļešu iepriekšpārdošana un galdiņu rezervācija Liepājas latviešu biedrības nama info centrā no otrdienas līdz piektdienai no plkst. 9.00 līdz 17.00 vai zvanot pa tālr. 63423829.

Pasākuma organizators koncertprogrammas apmeklējumu var nodrošināt tikai personām, kuras:

  • ir vakcinējušās pret Covid-19;
  • pēdējā pusgada laikā ir pārslimojušas Covid-19.

Apmeklējot pasākumu, katram apmeklētājam pie ieejas jāuzrāda drošības līmenim atbilstošs Covid-19 sertifikāts, personu apliecinošs dokuments un pasākuma ieejas biļete. Pasākuma apmeklējuma laikā nav jālieto sejas aizsargmaska.