Stand Up: “Manas bijušās”

18.05.2024
19:00
|
Liepājas Latviešu biedrības nama kamerzāle

“MANAS BIJUŠĀS” ir humoristisks stāsts par attiecībām starp vīriešiem un sievietēm. Par šķiršanos, nesaderību, krāpšanu, laimi un laimes ilūziju. Par meliem, iepazīšanos internetā un par to, cik dažādi vīrieši un sievietes redz šo pasauli.

Rakstnieks un komiķis Rihards Čerkovskis aicina visus humora cienītājus uz stāvizrādi “Manas bijušās”. Šo izrādi Čerkovskis, jau ir nospēlējis tuvu 100 reizēm. Stāvizrādes stāsts ir daļēji balstīts uz patiesiem notikumiem. Izrādes laikā Čerkovskis dalās ar savu attiecību pieredzi, stāstot par – iepazīšanos internetā, pirmo mīlestību, toksiskām attiecībām un pikantām privātās dzīves detaļām… Izrādes laikā skatītājiem ir iespēja ne tikai kārtīgi izsmieties, bet arī doties iztēles ceļojumā, atceroties savas bijušās attiecības un ar tām saistītās drāmas vai intrigas.

Stāsta nobeigumā rakstnieks dalās arī ar savām atziņām, ko ir ieguvis un aicina klātesošos mācīties piedot. Piedot sev un citiem, lai mēs visi kopā virzītos pretī gaišākai nākotnei…

Rihards Čerkovskis par savu izrādi:

“Šīs sāpes, ko mēs izciešam, kad attiecībās ir grūti vai arī, kad tās izbeidzas, nav nekas vairāk kā mākslīgi radītas ilūzijas sekas, kuras pareizi transformējot mēs esam spējīgi sasniegt augstāku apziņas stāvokli. Izprotot vismaz teorētiski, ka mēs visi esam daudz ciešāk saistīti nekā mēs sākotnēji domājām. No mana skatījuma, attiecības starp vīriešiem un sievietēm ir tikai ēnu teātris, kas liek mums atcerēties, ka šī visa dzīve, Šekspīra vārdiem izsekoties, ir milzīga teātra skatuve.”

Der zināt:

Ieeja pasākumā no 18 gadu vecuma;

Pasākums var tikt filmēts / fotografēts un iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei;

Izrādes aptuvenais ilgums ir 1,2 h.

Biļetes pieejamas bezrindas.lv