Stila un modes ilgtspējas pasākums “PopUp garderobe”

22.04.2023
11:00 - 15:00
|
Liepājas Latviešu biedrības nama lielā zāle

Katra jauna sezona nāk ar jaunām modes tendencēm, rosinot veikt skapja revīziju un atbrīvot plauktus no sev nevajadzīgām, bet citiem varbūt ilgi meklētām mantām, tādējādi izvērtējot – nomainīt vai atjaunot savu garderobi.
Ar mērķi veicināt sabiedrības līdzdalību ilgtspējīgas un tīras vides veidošanā, Liepājas Latviešu biedrības nams rīko stila un modes ilgtspējas pasākumu “PopUp garderobe”.
Par dalībnieku stila un modes ilgtspējas pasākumā “PopUp garderobe” var kļūt ikviens interesents, kurš, atbilstoši noteikumiem, ir aizpildījis un iesniedzis pasākuma pieteikumu, tā apliecinot, ka tirdzniecības stendā piedāvās tikai savu un savas ģimenes apģērbu, apavus un aksesuārus, kas ir labā un teicamā stāvoklī, lai tos varētu lietot kāds cits. Dalības maksa par tirdzniecības vietu 2m2 apmērā ir 12 eiro.
Lai kļūtu par pasākuma dalībnieku, līdz 12. aprīlim jānosūta pieteikums uz e-pastu liva.krastina@biedribasnams.lv, norādot:
1) Vārdu, Uzvārdu;
2) Kontakttālruni;
3) Preču aprakstu;
4) 2 gab. piedāvāto preču fotogrāfijas.
Līdz 15. aprīlim pretendentiem tiks nosūtīta e-pasta vēstule ar informāciju par dalības apstiprinājumu vai noraidījumu. Apstiprinātajiem dalībniekiem tiks izsūtīti rēķini, kas būs jāapmaksā līdz šā gada 18. aprīlim.
Informējam, ka gadījumā, ja pieteikumu skaits pārsniegs pasākumā pieļaujamo vietu skaitu, dalībnieku atlase notiks ievērojot pieteikumu iesniegšanas secību.
Ar stila un modes ilgtspējas pasākuma “PopUp garderobe” Nolikumu var iepazīties šeit.
Pasteidzies, jo vietu skaits ir ierobežots!