Vjačeslava Mitrohina Ziemassvētku koncerts “Rock Christmas”

09.12.2022
19:00
|
Liepājas Latviešu biedrības nama lielā zāle

 2022. gada 9. decembrī plkst. 19.00 Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē ar Ziemassvētku koncertu “Rock Christmas” viesosies Vjačeslavs Mitrohins. 

Ziemassvētki ir spilgts un brīnumu pilns laiks. Brīnumi notiks arī pirmssvētku muzikālā dzīvē. Šogad klausītājus pirmo reizi mūzikas vēsturē ar neparastu Ziemassvētku koncertu “ROCK CHRISTMAS” iepriecinās Latvijas rokmūzikas dzīvā leģenda Vjačeslavs Mitrohins ar grupu. Skanēs Ziemassvētku un pasaules hīti, Latvijas komponistu skaņdarbi V.Mitrohina aranžējumā, ka arī V.Mitrohina sacerētās dziesmas. Spilgta ģitārspēle neatstās nevienu klausītāju vienaldzīgu. Tā ir vienreizēju iespēja dzirdēt kā pusgadsimtā iegūta spēlēšanas pieredze, sekošana mūsdienīgam tendencēm un milzīga dzīves enerģija apvienojas ar virtuozu izpildījumu. Ģitārists, komponists un izpildītājs Vjačeslavs Mitrohins dalīsies ar savām emocijām un uzburs labu garstāvokli ikvienam klausītājam.
Vairākus gadus V.Mitrohinam bija ideja uztaisīt smuko svētku programmu – beidzot tā ir gatava! Tas nebūs Ziemassvētku dziesmu pierasts skanējums, tas būs pārsteigums un jaunā interpretācija. Nāciet uz koncertu un dziediet līdzi!

Biļetes visās Biļešu paradīzes kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv

Šis ir Ziemassvētku koncerts, kas ir pārcelts no 2020. gada. Visas iegādātās biļetes būs derīgas uz pārcelto jauno pasākuma datumu.