Jaungada eglīte Troļļu zemē (krievu valodā)

28.12.2022
17:00 - 18:30

Lieliem soļiem mums tuvojas vispriecīgākie un vismīļākie ģimenes svētki – Ziemassvētki.
Zvaniņš skan, zvaniņš skan,
Ziemassvētki brauc,
Dāvanas būs tev un man
Visi bērni sauc!
Bet kas ir Ziemassvētki? Tie ir svētki, kuros ikkatrs notic brīnumiem. Svētki, kas ar savu brīnumaino atmosfēru ieved bērnus un pieaugušos pasakā. Visi gaida Ziemassvētku dāvanas, gaida brīnumus un Ziemassvētku izrādes. Mūsu pirmssvētku satikšanās ir kļuvušas par mīļu tradīciju. Latvijas kultūras un izklaides biedrība “KOLIZEJ” ar prieku aicina Jūs un Jūsu bērnus uz “Ziemassvētku eglīti Troļļu zemē” (jaunais stāsts), lai dāvātu Jums labsirdīgu, jautru, muzikālu Ziemassvētku pasaku ar aizraujošu sižetu bērniem no 3 līdz 10 gadu vecumam.
Koši tērpi, dekorācijas, izcila mūzika, lieliskas dziesmas un talantīgi aktieri – tas viss Jūs iepriecinās svētku izrādē.
Šoreiz darbība norisinās Troļļu zemē. Rozīte un Ziediņš ir pārliecināti par to, ka šie būs vislabākie, viskošākie svētki visā pasaulē, taču viss nav tik vienkārši, kā sākotnēji liekas. Tāpēc kopā ar skatītājiem viņiem būs jāpārvar dažādas grūtības, jādodas brīnumainos piedzīvojumos un tas viss tikai tādēļ, lai saprastu, kas ir patiesa draudzība un uzticība, un kādi patiesi brīnumi var notikt Ziemassvētku vakarā.
Pēc izrādes bērnus gaida jautrs svētku turpinājums – ar spēlēm, pārsteigumiem un dāvanām pie Ziemassvētku eglītes un, protams, ciemos atnāks Salavecis un citi pasaku varoņi.

Uz tikšanos!

Izrādes ilgums – 1 stunda 30 minūtes.
Bezmaksas ieeja: bērniem līdz 4 g.v., pieaugušā pavadībā, neaizņemot atsevišķu vietu.   

Biļetes pieejamas “Biļešu paradīze” kasēs un ŠEIT
Cena: no 7,00 līdz 15,00 eiro.
Dāvanas cena: 7,00 eiro.

Organizē: Latvijas kultūras un izklaides biedrība “KOLIZEJ”