Telpu noma

Vietu Jūsu pasākumiem

Lielā zāle

Lielā zāle, kuras platība ir 565 m2, piedāvā ne vien ērtu un mājīgu izkārtojumu, kas mijas ar lielisku akustiku, bet arī spēj uzņemt sākot no 200 līdz 472 konferenču dalībniekiem un 250 līdz 320 cilvēku lieliem banketiem. Daudzfunkcionālā zāle vienlīdz labi piemērota arī teātra izrādēm līdz 472 skatītājiem un stāvkoncertiem līdz 690 apmeklētājiem.

Izstāžu galerija

Izstāžu galerija ar 100 m2 platību būs piemērota mazākām teātra izrādēm un semināriem, kuru apmeklētāju skaits nepārsniedz 80 cilvēkus, kā arī, iekārtojot telpu klases izkārtojumā, pulcēt līdz 20 semināra dalībnieku.

Kamerzāle

130 m2 plašā Kamerzāle atrodas Liepājas latviešu biedrības nama 2. stāvā. Tā piemērota 100 līdz 150 apmeklētāju plašām teātra izrādēm, kā arī semināriem un benketiem no 60 līdz 80 cilvēkiem.

Baletzāle

Baleta zāle atrodas Biedrības nama 3. stāvā, tā ir aprīkota ar spoguļiem un piemērota deju mēģinājumiem un vingrošanai.

Koncertdārzs “Pūt, vējiņi!”

Atjaunotais koncertdārzs “Pūt, vējiņi!” ir mūsdienīga kultūras telpa Liepājas Jūrmalas parka teritorijā – plaši un ērti pieejama pilsētas iedzīvotājiem un saistoša tās viesiem kopumā ar 1400 sēdvietām (34 sēdvietas paredzētas cilvēkiem ar kustību traucējumiem) un 1441 stāvvietu – koncertu, izrāžu un citu publisku pasākumu rīkošanai.

Plašāka informācija atrodama koncertdārza “Pūt, vējiņi!” mājas lapā: www.putvejini.com

Kungu ielas radošais kvartāls

Kungu ielas radošais kvartāls ir mūsdienīga kultūras telpa, kurā notiek dažādi mākslas pasākumi – radošās darbnīcas, koncerti, performances un amatnieku tirdziņi. Ēku komplekss ir unikāls 17.gs. koka arhitektūras mantojums, kas saglabājies līdz mūsdienām. Tajā apvienojas Liepājas 17.–19. gs. interjera muzejs “Hoijeres kundzes viesu nams”, folkloras centrs “Namīns”, Jauniešu māja un plašs pagalms dažāda rakstura sarīkojumiem. Ēku kompleksu, Kungu ielā 24, Liepājas pilsētas pašvaldība iegādājās atklātā izsolē 2011.gada beigās. Nekustamais īpašums sastāv no zemesgabala 1913 m2 platībā. Kungu ielas kvartāla pagalmu, ar visu tajā ietilpstošo ēku kompleksu, apsaimnieko SIA „Liepājas Latviešu biedrības nams”.

Plašāka informācija atrodama Kungu ielas radošā kvartāla mājaslapā: www.kungukvartals.lv

Izvēloties organizēt savu iecerēto pasākumu pie mums, papildus Jūs saņemsiet:

Stacionāras un pārvietojamas skaņas un gaismas aparatūras, Mayersound skaņu sistēma, bezvadu un platjoslu mikrafoni
Wi-fi
Gaisa ventilācijas sistēma
Pilnvērtīga pasākumu apkalpošana – telpu iekārtošana, garderobe, apsardze, biļešu kontrole, tehniskie darbinieki, informatīvo norāžu nodrošināšana
Dalībnieku reģistrācija
Viesnīcu rezervācija pasākuma dalībniekiem